REPLACE THIS SCREEN11112111811.jpg
fed-logo.png
arka-plan_edited.png

FED Elektromekanik 2019 yılında elektrik ve mekanik taahhüt işleri hizmeti verebilmek amacıyla Ankara’da kuruldu. Firmamız kendi alanında, proje tasarım, proje revizyon, sistem kurulumu ve sistem devreye alma işlemleri olarak genişletildi.

Firmamız, Soğutma, Isıtma, Havalandırma, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Elektrik Tesisatı konularında uzmanlaşarak, bu işlerle alakalı projelendirme,  devreye alma ve teslim etme safhasına kadar, anahtar teslim olacak şekilde hizmet vermektedir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlama, sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşma hedefi ile bu yola çıkmış olan FED Elektromekanik’in bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

FED Elektromekanik ekibi, tüm taahhüt projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Kalite Politikamız ve Vizyon

Verimlilik ve kalite anlayaşımızı sürekli geliştirerek, uzman kadromuzla bilim ve teknolojiyi takip ederek sektörde özel, güvenilir, ilkeli ve meslek etiğine uygun kalitede hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde lider olmaktır

Gökdelenler